Láska je dým, jímž vánek vzdechů točí, 
jas, je-li šťastna, milujících očí, 
a je-li zkormoucena, moře slz. 
Co ještě? Opilost, jež zpřímá kráčí, 
odporná žluč a mana medu sladší. 
(William Shakespeare)

Srpen 2007

L.O.V.E.

29. srpna 2007 v 21:36 citáty
Dneska jsem našla v angličtině pár takovejch zamilovanejch větiček o lásce. Strašně moc se mi líbily a tak jsem je i přeložila... ( našla jsem je na deviantART ) :) Tak se na to podívejte jestli máte čas a chut´ ... :) (obrázky jsou ze stejných stranek...:) )
This light in your eyes, only I can see
This smile on your face, devoted just for me
This love in my heart, that forever will be
I know somebody must be looking over
You and me
To světlo v tvých očích, jenom já ho mohu vidět
Ten úsměv na tvojí tváři, věnovaný právě mně
Ta láska v mém srdci, která vždy bude
Znám každého, kdo se musí dívat na
Tebe a mě...
Just hope you like it as much as I do....
Doufám, že mě máš rád tak moc jako já tebe...
Just love me for who I am ,
nothing more ,
nothing less
Miluj mě pro to jaký jsem,
o nic víc,
o nic míń...
a complicated love story:heart:

Chlupatý zlatíčka xD

28. srpna 2007 v 16:18 me
Úplně miluju pejsky!!! Podle mého názoru jsou to nejúžasnější zvířátka ( a asi i tvorové ) na světě ... Tady mám pár foteček úplně úžasnejch štěńátek ... :)
jsou to prostě takový zlatíčka ♥♥♥....kdo neměl nikdy psa, nepochopi...
polední pauzička...
smutný psí oči...
zlatej revtrívr... :-* ....můj oblíbenej pejsek :)
No řekněte, nejsou roztomilí...?

HLÁŠKY

24. srpna 2007 v 14:26 blbinky
• Kolik je ti kilo???
• Hledáš záchod? Je někde na wc...
• Asi mrzne. Zmrzla mi nemrznoucí směs...
• Pojďme si hrát na dědské hřiště...
• 1: Mně je asi tak jako tobě...
2: Tobě se chce taky blejt???
• Podej mi ty lupičný křupínky prosím tě!!!
• Lanýž-skvrn a špíny se zbavíš...
• Máš burák na hlavě,vole!!!
• 1: Kdo to je???
2: Co???
3: Prej kdo to je!
2: Kdo?
3: No ty!
• Já z toho asi umřu...chápete?!
• Nemůžeš změnit názor, když žádný nemáš!!!
• Prosím tě,do kolika má otevřenej ten nonstop???
• Ty jsi tak hubenej,že si tě nevšimne ani fotobuňka!
• Mám nutkání udeřit tě do obličejových tkání...
• Hele to horko je uplně vedroidní!!!
• Já asi usnu, počkej chvíli...
• My se všichni točíme, jak Galileo...
• Po čokoládovnách běhají hejna voříšků a houfy mandlí...
• Sada sněhulák: velký kulový,menší kulový,malý kulový...

Taky už ti lezou REKLAMY na mozek ???

24. srpna 2007 v 14:23 blbinky
Budí mě ten nový mobil od Vodafonu za 7Kč. Je to tedy v mých rukou, jestli vstanu, nebo ne. Rozhoduji se pro tu první možnost, takže po vykonání potřeby na tak čistém záchodě, že by se z něj dalo jíst, protože je umytý Domestosem, díky němuž miliony bakterií zemřely, se ocitám v koupelně. Tam nemám strach o své zuby, neboť používám Colgate - kartáček zubařů. Snídám samozřejmě sušenky BeBe, aby mi nechyběla energie, k tomu popíjím Granko, neboť ráno dělá den a nakonec si nezapomenu vzít svůj Actimel, jinak budu mít oslabenou obranyschopnost. Po každém jídle si dávám žvýkačky Orbit, které snižují riziko vzniku zubního kazu až o 40%. Jdu se převléct. Musím ovšem použít Rexonu, ta mě nezradí. Beru si to staré tričko, ale protože bílá bílou je, vezmu si s úsměvem ještě svetr, který ovšem není nový, jen vypraný v Perwolu. Zamířím do koupelny, abych si učesala vlasy, umyté šamponem Elseve od L´Orealu, vždyť já za to stojím. Před zrcadlem už ale mamka řeší dilema, jakou si vzít řasenku.Jestli Obsesión a bude tak posedlá objemem a délkou svých řas, což není hřích, nebo Astor, protože je krásné být sama sebou. To už je vzhůru i taťka. Smaží si volské oko na pánvi od Tefalu, neboť chytré věci nenahradíš. Co to tu tak krásně voní? Áá, Jihlavanka, poctivá káva. Obouvám si boty od Rena, které už nevyzuji. Na svačinu mám Disko, abych ve škole mohla zatočit s nudou a Kofolu. Tu přece miluji, takže není co řešit. Brácha ovšem dává přednost Spritu, žízeň totiž nikdy nevyhraje, mamka Aquile, aby byla zdravější a krásnější jako miss a taťka má více chuti do života s Poděbradkou (dodávám spíš nejmenovaný mok Chlapi sobě, večer pak I muži mají své dny.) Odcházím a protože jsem pojištěna u České pojišťovny, která chrání mé sny, nebojím se,že o ně během dne přijdu...
tak tady je ještě zdrojík → klik

Něco Málo o mojí maličkosti...

22. srpna 2007 v 22:15 o mym životě
Něco málo o mně...Takže...řekla bych, že jsem úplne normální holka se smyslem pro humor. Miluju nadevšechno moje kamarády a kámošky, protože jsou úplně skvělí a jsou to moje zlatíčka...!!! Ráda s nima chodim ven a jen tak se s nima flákám ... dělame různý kraviny... taky jsem děsně ukecaná, a když mám rozkecáno, tak se to se mnou občas ani nedá vydržet...ty, co mě znaj, tak řikaj, že se pořád směju (asi díky tomu mám přezdívku Smíšek:) ), a někteří mi to občas i vyčítaj...xD . Ráda sportuju - ráda hraju squash, přehazku... taky chodim na irskej step...mám ráda tanec, hudbu, romantický filmy a komedie .Ze školních předmětů mě baví čeština, dějepis, němčina, tělák, hůdebka, dřív mě bavila i výtvarka, baví mě i chemie, matika a fyzika...ale jen když se učim :) nesnášim přírod´ák...podle mě je to šíííííílená nuda - prostě hrůza!, taky asi jako každej mám ráda přestávky a polední pauzy, co ve škole bývaj...a hlavně jsem se vždycky těšila na obědy. Miluju jídlo - hlavně svíčkovou...!!!:) jsem velkej jedlík, i když se to nezdá... Je mi patnáct a v září půjdu na střední školu...na gympl :´( strašně se tam netešim, protože se mi bude stýskat po základce a hlavně po lidičkách ze třídy a i po našich hodnejch učitelkách...protože byly skvělý...:) Mám ráda kluky, hlavně takový ty trhlí, podnikaví, s kterejma není nikdy nuda...a taky vtipálky ( jo myslim tebe Ondro..xD...a taky Vojtu..)... Ráda blbnu a občas mi rupne v bedně (jako třeba včera... xD ) a chci dělat hlouposti... třeba ted´ jsem strašně ujetá na anděly ...hlavně se mi libí, že maj křídla, a tak chci ted´ tričko s křídlama...:) Ráda si píšu s lidičkama na icq a čtu knížky!!!!:) Taky hraju na kytaru. Ráda chodim s kamošema / kámoškama do kina... Taky mám pejska...havanskýho bišonka...je úúúúúplně skvělej (Lucinka samozřejmě taky...:) - to je jeho psí sestřička:) )...takovej mazlík...jmenuje se Monty a strašně ho miluju ....chodim s nim na procházky...a a atak... :)!!! Mám žůžastickou sestřenku, která je zároveń mojí nej kámoškou...!!! Ráda spinkám a miluju ... noční procházky a noční oblohu...:)...(no co si to o mně myslíte,že bych milovala...? xD...:)!!! )!!! Myslím, že už by toho mohlo bejt dost a kdyby vám to nestačilo, tak se mě klíd´o na něco zeptejte...tak zatim pááá Bobani...;) !!!!!

Happy big smile!!! =o)

19. srpna 2007 v 22:56 o mym životě
Juj lidičky asi mi ńák ruplo v bedně!!! ( asi si řikáte:¨ žádná novinka¨ ) Ale od tý doby, co jsem překonala velkej letní úklid ( komplet celýho pokoje a eště jsem vysála celej byt), se všemu směju a mám podezřele dobrou náladu, i když by za normálních okolností byla už dávno na bodu mrazu. Asi se mi zase vrací můj dávno ztracený OPTIMISTICKÝ pohled na svět. Nevím jestli mám začít jásat, nebo se bát, že každou chvíli přijde někdo, kdo mi tu náladu pokazí a ne na malou chvíli, nýbrž na několik týdnů, měsíců nebo možná let... Nebo že mi někdo řekne něco, co mě fakt dostane a mojí super náladu odrovná...i když ted´mě napadá, že být pesimista má taky svoje výhody xD a jsem na to zvyklá...tak musím doufat, že se zítra probudím do úplně krásnýho, sluníčkovýho dne plnýho dobrejch zpráv a usměvavejch lidiček...a to samý přeju taky vám, protože když se budete smát vy, tak se k vám určitě ráda přidám...:) tak se mějte, smějte a přehazku hrejte...;)...baáaj...(bye)

Don´t worry, be happy !!! =o)

dva zúpa pikčry...

17. srpna 2007 v 19:23 angels
Mám tu dva úúúplně úžasný gotický obrázky....tak jestli se vám taky líbí tak to napište do komentíků....;)
ta holčina má hustý háro, co...? xD Ale já to sem dávám, protože se mi děsně líbí ta postel xD ...
...a taky ty šatečky...:)))
No a tady není, co řešit... tenhle méd´ulka je prostě úžasnej...
...smutnej, osamělej ...a sám samotinkej ...jako já...:´(

Skvěěěělýýýýýý

15. srpna 2007 v 16:03 me
Juj lidičky to bylo úúúúúplně super.....to si nedokážete představit, jak je to úúúúžasný....a boží...asi se ptáte, co je tak skvělý, báječný, úžasný...prostě úplně žůžastický....? No přece squash...!!!:))))))))))) :D Dneska jsem ho hrála poprvý v životě, ale byla jsem št´astná, že takovejhle sport existuje...Bylo to fakt úplně super!!! Sry jestli je tu někdo, kdo nesnáší squash, ale takhle úžasně jsem si už děsně moc dlouho nezasportovala...asi budu mít zítra abst´ák, jestli tam nepůjdu znova....:D:D:D Jestli jste to ještě nikdy nehráli, tak vám to fakt doporučuju....;)!!! Je to sport, při kterym je vylítáte, vyblbnete....a eště nebudete muset mít černý svědomí, že jste neudělali nic pro vaše zdraví...:)))....je, ale fakt, že musíte být ochotni dostat se jakýmkoliv způsobem k míčku a správně ho odpálit, at´ to stojí cokoliv... prostě úplně hustý...je to makačka...ale klíd´o bych šla ted´ hned znova....skvělá zábava...určo větší než sedět pořád u kompu nebo u bedny...!!! Bylo to skvělýýýýýý....a ten úžasnej pocit, co ted´ mám by mi nikdo na světě nedokázal zkazit.....tak se mějte, žužasticky stejně jako já....a sportujte...;) ...já letim tak čágo bélo bobani xD...já zas letim ven...!!!! Páááááá:)))
Tady máte eště ńáký fotečky, jestli chcete vidět, jak vypadá ta místnůstka na squash....
je to něco jako tělocvična...ale bez ničeho....

rozcestník

13. srpna 2007 v 15:35 moje maličkost
něco, co vám chci sdělit...většinou všem...xD
moje žvanění- o mym životě, zážitcích, průšvihách....no nic moc zajímavýho...x)
moje první a další já- jestli mě chcete blíže poznat, tak tenhle odkaz vám to mile rád umožní...
moje povídky ...když moje, tak to znamená, že jsem si je vymyslela sama xD, takže NEKOPÍROVAT!!! (nebo jen s mým zdrojem)...mimochodem, jsou to povídky většinou z mých pubertálních let, takže to neberte moc vážně

To je má práce :)

10. srpna 2007 v 19:07 moje designy
před...
po...
....dala jsem si v tím pořádnou práci...tak jak se vám líbí moje colorka? :)

Black angel -1. díl

10. srpna 2007 v 15:51 moje povídky
Jsem černý anděl. Nešt´astný, ubrečený a zoufalý. Dřív jsem takový nebýval. Měl jsem krásná mohutná bílá křídla, která byla posetá miliony zlatavých teček z hvězdného prachu. Byl jsem ten nejveselejší, nejuchechtanější a bohužel i nejupovídanější andílek na noční obloze. Taky mě za to jiní andělé často odsuzovali. Někteří mi možná i záviděli můj věčný úsměv,roztomilý smích nebo i uštěbetaná ústa.Ale ted´ už budou mít ode mě všichni pokoj.Nikdo mě nebude muset věčně napomínat a říkat, at´ nedělám tohle nebo támhleto....
Byl jsem rád za to jaký jsem, i když se to některým andělům nelíbilo. Můj život byl velice pestrý. Plný andělských radovánek, smíchu a sluníčka. Ještě donedávna jsem nevěděl, co je to pláč, nářek, bolest nebo žal. Myslel jsem, že nikdy mě nemůže něco zlého potkat, když jsem veselý....
Avšak opak byl pravdou.Jen co jsem trošku povyrostl, doneslo se mi, že veselí andělé to mívají v životě nejtěžší. Jen málo z nich prý žije v tom krásném snění a blahobytu celý život. Někteří prý dokonce brzy zesmutní, zeslábnou a umřou.Bylo to šílené, kruté a zároveń smutné zjištění. Náhle jsem si uvědomil, že nejsem tak veselý, jak jsem si dřív myslel. Už jsem se ani nedokázal radovat z maličkostí a začal jsem slábnout.

Vdáš se, a basta!!!

9. srpna 2007 v 20:25 reklamy
Včera jsem byla v kině na Vdáš se, a basta!. Bylo to sice s titulkama,ale ani mi to moc nevadilo.Filmík se mi líbil, a tak jsem se rozhodla,že vám tu romantickou komedii trochu přiblížim...;)

Daphne Wilderová (Diane Keatonová) je matka tří dospělých dcer, které vychovávala na vlastní pěst od jejich mládí. Nikdy nezažila pořádnou lásku, a proto se velmi silně upnula ke svým dcerám. Maggie (Lauren Grahamová) a Mae (Piper Peraboová) se stihnou v úvodní hudební montáži vdát, a na ocet tedy zbývá poslední a nejmladší Milly (Mandy Mooreová). Ta má tendenci začínat sebedestruktivní vztahy s chronickými lamači srdcí, a tak se její matka rozhodne, že jí pomůže najít si pořádnou partii. Protože jak sama ve filmu tvrdí: "Jak můžu být šťastná, když jedna z mých dcer není?"

Zasedne tedy k počítači, napojí se na internet a vytvoří inzerát s nadpisem "matka hledá muže pro svou dceru". Pak se začne se zlákanými muži pro svou dceru setkávat a mezi tlupou exotů, úchylů a podivínů narazí na sympatického bohatého architekta s gentlemanským chováním, smyslem pro etiketu a láskou k Itálii. Daphne si jej ihned zamiluje a zorganizuje Jasonovi (Tom Everett Scott) "náhodné" setkání s Milly. Ke castingu na dokonalého přítele se ale v restauraci nachomítne i potetovaný "bad boy" Johnny (Gabriel Macht), který se rozhodne s dcerou Daphne potajmu také seznámit.

Velmi záhy se tedy na plátně rozehraje milostný trojúhelník, kdy Milly začne chodit současně s oběma sympatickými muži, začne s oběma i spát a nějak neví, jak z této bezvýchodné situace vybruslit.

Myslím,že tenhle film není určený pro kluky, a proto jestli se na něj chcete, holky, podívat a zjistit,jak to všechno dopadne, tak si raději udělejte dámskou jízdu s kámoškou a krabicí popkornu...:-) ;-)

dlo je motor života!!! ...tak se cpěte, dokud můžete...