Láska je dým, jímž vánek vzdechů točí, 
jas, je-li šťastna, milujících očí, 
a je-li zkormoucena, moře slz. 
Co ještě? Opilost, jež zpřímá kráčí, 
odporná žluč a mana medu sladší. 
(William Shakespeare)

Leden 2008

Hey There Delilah ...♥♥♥

25. ledna 2008 v 22:13
Juj lidičky to je hustý... i takovej antitalent na všechno jako jsem já dokáže dát na blog video...xD heh...to jsem netušila, že je to taková brnkačka...tak to tu bude ted´ka každou chvilku...:)
Takže moje historicky první písnička na tomhle blogu je od Plain White T's - Hey There Delilah x)...tak zapněte repráčky a nechte se unášet touhle žůůůůůůžastickou písničkou...:)
...njn...moje úúúúúúúplně nejoblíbenější ...:) ♥♥♥
...chtěla bych mocky poděkovat Anetce, že mi řekla, jak se sem ty videoklipy dávaj...tak děkuju moc...seš fakt zlatííí....:)

Azuzephere

24. ledna 2008 v 15:52 azuzephere
Opět sem přidávám několik obrázků mejch milááášků...x)
...nebe pláče...
Moje oblíbená věc u jezení gumových medvídků je vědět, že mi nemohou utíkat, když jim ukusuju hlavy.
Když dám rty takhle, chci abys mě políbil.
The end...

Jakej je tvůj názor na můj blog...?

22. ledna 2008 v 15:36 vzkaz všem lidičkám
Heh ...dneska jsem se po dlouhý době dívala na ankety ...no udělali jste mi šílenou radost...vůbec jsem netušila, že mi sem chodí tolik lidí...:) ...no teda není vás zas až tolik, ale určo je to lepší než někdy v létě nebo v říjnu...což je pro mě velkej pokrok... !!! Proto jsem Vám chtěla strašně moc poděkovat...:)
....taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakhle moc...xD jo a taky bych byla moc ráda kdyby těch lidiček, co navštěvujou můj blog přibývalo a přibývalo...:) Mě tohle vždycky udělá děsnou radost ...a mám ráda i ty, který sem přijdou a v anketě hlasujou pro to, že se jim můj blog nelíbí...nebo že se mi něco nepovedlo..atd....prostě jsem ráda za jakejkoliv názor nebo komentář, který mi tu necháte....:) ...tak eště jednou děkuju...:-* ...a pá... :)

Na lásku musejí být dva...

15. ledna 2008 v 16:03 moje povídky
Když zavřu oči, vidím tě před sebou. Usmíváš se na mě a já ti tvůj úsměv oplácím. Slyším také tvůj hlas...vychutnávám si každé tvé slovo a bedlivě pozoruji tvá ústa...mám obrovskou chut´ tě políbit, ale nemám k tomu dostatek odvahy. Kráčíme spolu ulicí...noc je tmavá a nebe plné hvězd. Po odpoledním dešti nebylo ani památky až na několik kaluží. Oba si najednou vzpomeneme, co jsi mi jednou říkal..."Až se budeš bát, nebo budeš smutná, tak skákej přes kaluže... " Podíváme se na sebe usmějem se a po chvilce zaváhání mi podáváš ruku a kaluže přeskakujeme...
...Otevřu oči a po tvářích mi začnou téct slzy. Snažím se je zastavit, ale nejde to. Moc dobře si uvědomuji, jak strašně moc tě miluji. Ale vím, že ti to nikdy nedokážu povědět...kvůli mé hloupé zbabělosti. Z ničeho nic si vezmu do ruky spínací špendlík, který se mi zrovna válí na stole a začnu si do ruky vyrývat LOVE ME, PLEASE...!!! Po tváři mi stále tečou slzy, a srdce mě bolí čím dál víc a víc..."Už bez tebe nedokážu žít ani minutu...,"pomyslím si a běžím do kuchyně. Nechávám za sebou krvavé stopy, ale to je mi v tuhle chvíli jedno. Otevírám lékárničku a sypu si do dlaně všechny prášky, které tam najdu. Polykám jeden za druhým a už nemám sílu žít tenhle nesmyslný život. Lehnu si na zem a hypnotizuji strop. Po chvíli se převalím na bok a zkrvavenou rukou nakreslím na zem malé srdíčko. Vyčerpaně pozoruji svůj výtvor. Najednou se mi začne obraz rozmazávat a po chvíli vidím už jen tmu. Začínám ztrácet vědomí a moje duše pomalu odchází...já umírám, ale moje láska k tobě tu zůstává navždy...
...Umírá dívka, život má na vlásku, odved´te doktory, umírá na lásku...
...KONEC...:)

Nejkrásnější citátky.... :)

12. ledna 2008 v 17:07 citáty
Dneska jsem se dívala, jestli jste mi tu nenechali nějaké nové komentíky a zjistila jsem, že jo a tak jsem vám za ně chtěla moooc poděkovat, protože jste mi udělali obrovskou radost...:) Hlavně Kajule...:) !!! Dívala jsem se na JEJÍ STRÁNKY a děsně moc se mi líbily...:) ...má tam spoustu krásnejch citátků, takže jestli je zbožńujete jako já, tak se tam určo mrkněte...;) tady je taková malá ukázka....x) ...a doufám, že se nebude moc zlobit, že jsem si tři uložila...:) ...jsou strašně moc krásný... přesně tohle ted´ říka moje srdce...:) ♥♥♥ ... :)
  • "Nejbolestnější je vedle někoho sedět, někoho se jen tak letmo dotýkat, plakat pro něj po nocích a vědět, že ho nikdy nemůžeme mít."
  • "Člověk má v srdci místa, o nichž mnohdy nemá ani potuchy. Teprve až se zaplní bolestí, dozví se o jejich existenci."
  • Nevěř tomu, kdo říká: "Miluji tě!". Věř tomu, kdo v slzách říká: "Miluj mě!"
zdroj citátků : tu :)

My heart says it same...

11. ledna 2008 v 21:03 azuzephere
Azuzephere: ↓↓↓ :)Nevím jak vy, ale já tyhle roztomiloučký postavičky úúúúplně miluju...:)♥♥♥
...ty "komentáře" (na obrázkách) jsou strašně krásný a je super vědět alespoń přibližně, co na nich je napsáno, tak jsem se vám je snažila přeložit...jinak se teda omlouvám, že ten překlad není úplně nejlepší...:)
Život je jako člověk, který tě rozesměje.


Nezáleží na tom, jak moc cvičím, nemohu tě nakreslit dost krásnou....
Dokonce kdybys byl náhodou hrůzostrašně znetvořená příšera a vypadal bys takhle, pořád bych tě miloval.
...v těch "komentářích" je spousta emocí a to je dělá tak úžasnými a jedinečnými...(tohle je jen můj osobní názor ...:) )

Angels ...♥♥♥

10. ledna 2008 v 16:33 angels
Newim jestli to víte, ale poslední půlrok jsem strašně moc ujetá na anděly....strašně se mi líbí jejich křídla, jejich nevinnost a to jak z nich vyzařuje energie (pozitivní nebo negativní)...mám ráda i ty černý andílky, protože když jsem smutná, tak mám pocit, že jsou na tom stejně jako já....:) ...mno a jinak poslední dobou jsem skoro jako oni ... mám pocit jako bych měla každou chvíli vzlétnout....:)♥♥♥... i myšlenkama se nedržim moc na zemi ...x) ... no prostě to jsou moje spřízněné duše...x) !!! Nebojte já nejsem blázen, jsem jen bláznivě zamilovaná...:) ...♥♥♥
...tak konečně taky ňákej bílej...:)
...tenhle je mocinky smutnej...↓↓↓...:´(
...já jsem z toho posledního úplně posmutněla... :(

dlo je motor života!!! ...tak se cpěte, dokud můžete...