Láska je dým, jímž vánek vzdechů točí, 
jas, je-li šťastna, milujících očí, 
a je-li zkormoucena, moře slz. 
Co ještě? Opilost, jež zpřímá kráčí, 
odporná žluč a mana medu sladší. 
(William Shakespeare)

Leden 2009

Mám to ale štěstí...x)

29. ledna 2009 v 22:27 o mym životě
Tááákže...stala se mi jedna báječná věc...sice už je tomu už dlouhých sedmnáct let, ale přece...xD ...každej se přece narodí se jen jednou a pak jsme z toho zázračného dne tak ...tak....tak vyplesklý, že si to prostě jednou v roce nedokážeme odpustit a vzpomeneme si na ten nezapomenutelný okamžik, který si mi sami stejně nevybavíme ani za mák...ale přesto to, že se narodíme je pro nás důvod k tomu, to jednou za rok oslavit a vytěžit z toho nějaké hezké (někdy i nudné) chvíle v kruhu rodiném a vytěžit z toho nějaké dárky...v mém případě foťáček...x)
...omlouvám se za ten způbob psaní...ale občas takhle trochu začnu magořit...a nemůžu přestat...xD
...jo a podstatou totohle článku je, že jsem vám chtěla oznámit, že sem budu teď dost často přidávát moje fotečky...a moje zažitky a požitky z a při focení...xD

Bez fantazie, bez nápadů...

28. ledna 2009 v 18:15 vzkaz všem lidičkám
Ráda bych vám něco napsala, ale nevím co xD ...takže bohužel...žádný moje výlevy nálad ani žádný hloupý povídky...ani obrázky, ani blbůstky, ani smutek, ani láska xD ...prostě nic (...ŽÁDNÝ MOJE HLOUPÝ KYDY xD )...možná se časem dočkáte nějakejch citátků, ale to je asi všechno...fakt nemám... nevím, co sem mám teď přidávat...až budu mít chuť a fantazii, tak tu něco přibyde,...ale netuším, kdy to bude...tak nevysedávejte u počítače a jdete radši ven a trochu žijte...jako to budu dělat já... :)
p.s. nepozastavuju blog, ale nejspíš ho teď budu dost zanedbávat...proto to píšu...:)

Jednoduché záhlavíčko...x)

25. ledna 2009 v 19:36 ostatní tvorba
Vyrobila jsem dneska dvě záhlavka...jedno pro můj blog (tak krásně jsem ho někam uložila, že ho nemůžu zaboha najít...) a to druhý jen tak...to si můžete dát někdo na blog, kdyby se vám líbilo...ale je nic moc...
...a zdroj..? xD najeď myší na obrázek a uvidíš...xD

Letos Valentýna neslavím...

24. ledna 2009 v 20:48 nezařazeno
...stejně jako každý rok... ze stále stejného důvodu...xD
Myslím, že by se tenhle svátek měl z českého kalendáře vyškrtnout...přece lidé, kteří se mají rádi, si to mohou povědět každý den a dát si to najevo i jinak než těma "kýčema" z papírnictví (,co vám všude tak výhodně nabízejí...) a smskama, který za ně vymyslí někdo jiný a zveřejní je na internetu...láska je od toho, aby dělala ještě větší radost a pocit štěstí a toho nepopsatelného víc než je možné v našem (uspěchaném) světě...a ne, aby ti, co jsou sami a opuštění pociťovali ještě větší samotu...to je důsledek toho dokonalého amerického svátku...a to je špatně...!!! Češi mají na lásku první máj...tak proč ten "lásky čas" vytlačuje na druhé místo ten šeredný mlhavý den někdy uprostřed února...???

I am sick because I love you...

24. ledna 2009 v 20:21 o lásce
It's beautiful....x) ↓↓↓
"you make me sick
because i adore you so
i love all the dirty tricks
and twisted games you play
on me
"
zdroj: tento

Nejkráší mobajly...x)

23. ledna 2009 v 18:31 móda
Na mém oblíbeném vyhledávači obrázků jsem tentokrát narazila na mobily (teda doufám, že to nejsou nějaké herní konzole...x) ..., i když stejně to nemění fakt, že se mi moc líbí...), který jsou podle mého dost vymakaný, srší z nich taková věčně dobrá nálada a optimismus...x)
...po zkušenosti s těma krásnejma keckama, co jsem přidavala nedávno jsem se neopovažovala kouknout se na cenu...a vám radím, abyste se po tom taky radši moc nepídili, jinak si ty mobílky znechutíte...pokud se vám teda líbí...x)
tenhle se mi líbí nejvíc...↑↑↑
...takhle je taková holčičí....x) ↓↓↓
no řekněte, nejsou boží? x)

Oliver Twist....♥♥♥ xD

23. ledna 2009 v 18:11 písničky ♫
Možná si to budu taky zpívat až to konečně dočtu...x)
...jinak je to moc moc skvělá knížka a všem jí vřele doporučuji....x)

Lásku sem, přátelství pryč !!!

20. ledna 2009 v 20:53 citáty
Nabídnout přátelství tomu, kdo chce lásku, je jako dát chleba tomu, kdo umírá žízní...
:( jooo přesně tak se cítím...ale jinak to asi nejde...

Dva krásný citáty a jeden dokonalej obrázek...:)

20. ledna 2009 v 20:32 citáty
Je zbytečné milovat toho o kom víme, že nás stejně nikdy milovat nebude... vysvětlete to prosím mému srdci...
Láska je jako hra, krásně začíná a s bolestí končí.


A je to...:)

18. ledna 2009 v 15:22 vzkaz všem lidičkám
Vzhledem k nedostatku času na výrobu novýho desingu jsem se rozhodla najít jiné řešení...a povedlo se mi to...:) Vánoce už nejsou, ale sníh jo...x)

A sakra! Tak pozorte aspoň vy ostatní...x)

18. ledna 2009 v 14:22 zajímavosti
Nevím, jestli jste četli tenhle↓↓↓ článek na novinky.cz, ale každopádně je zajímavej a stojí za přečtení...tak jestli jste to nečetli, tak si to přečtete alespoň tady...

První láska může být radostná, vášnivá a intenzivní, z dlouhodobého hlediska však může páchat více škody než užitku. Pokud člověk hledá dlouhodobé štěstí v pozdějších vztazích, měl by se první lásce raději vyhnout.

18. 1. 2009 12:10
"Pozoruhodně se zdá, že tajemství dlouhodobého štěstí ve vztahu tkví v tom, že se vyhnete první lásce," tvrdí doktor Malcolm Brynin z University of Essex. Ten provedl výzkum v této problematice a zrevidoval několik sociologických studií.

"V ideálním světě byste se prostě probudili až ve druhém vztahu," dodává Brynin. Podle něho první intenzivní lásky nastavují v člověku nerealistická měřítka, podle nichž kriticky hodnotíme další vztahy.

"Pokud máte velmi vášnivý první vztah a dovolíte, aby se tento pocit stal vaším měřítkem pro dynamiku vztahu, pak bude jednou zřejmě nevyhnutelné, že vás pozdější zralý vztah bude nudit a zklame vás," tvrdí Brynin.

A recept na štěstí je podle něj jasný a jednoduchý, kdo ho chce zažívat po většinu života a ve vztazích, neměl by podléhat euforii a velké vášni první lásky.

Sakra...tak teď koukám, že jsem udělala přesně to, co jsem neměla...a jak to tak čtu, tak to na mě až moc sedí....x(

Zdroj zprávy: novinky.cz

Brush aneb můj malý zázrak...x)

17. ledna 2009 v 21:02 ostatní tvorba
Jej lidičky...naučila jsem se vyrábět brushe( teda spíš obrázky s brushema), takže až budu dělat novej dess, tak se tam určo nějakej objeví...x) Jestli nemáte ani páru, co že to ten brush je(jako já ještě před pár minutama), tak přijměte mojí malou ochutnávku...x)
...poníženě přiznávám, že je to mrtě jednoduchý...xD
...není to žádnej zázrak...však jsem to naklikávala poprvý...xD

Víte kdo jsem...? x)

15. ledna 2009 v 21:58 me
Nejsem žádná slavná osobnost a ani nejsem taková ta nepřehlídnutelná....spíš naopak...lidi jsou schopný do mě narazit a ani se neohlídnou do koho že to vlastně vrazili...prostě jsem uplně obyčejná holka...sice trošku jiná než ostatní (radši jsem měla použít svá xD místo toho jiná...), ale celkem normální holka...jiná v tom, že se můj život odehrává spíš v mém nitru...nezáleží mi tolik na tom, jak vypadám a co si o mě ostatní myslí...ale je pro mě hodně důležitá láska a lidi, co mě odopravdy znají a mají mě rádi takovou, jaká jsem...lidi, co si na mě dokážou udělat čas a kvůli kterejm zase já můžu usousit, že jsou důležitější než škola a jiný věci...
...můj vnitřek vám neukážu, ale na zevnějšek se můžete podívat...ale jen svým méně kritickým okem prosím...x)

Pomoc pro Čechy, co neumí česky...x)

15. ledna 2009 v 20:56 reklamy
Jestli jste takový nevzdělanci jako já, tak se vám jistojistě bude hodit → tato úžasná stránečka...x)
Najdete tam spoustu věcí týkajících se pravopisu...jestli vám něco říká kniha Pravidla českého pravopisu, tak jistě pochopíte k čemu jsou tyto stránky užitečné...těm méně informovaným můžu prozradit, že tam naleznete třeba íčka nebo poučky o tom, kde se píšou čárky nebo cokoliv jiného týkající se češtiny (související s pravopisem...xD)
...myslím, že jsem vám podala vyčerpávající informace (pro bazic xD ...pro lidi, kterým stačí základní úroveň xD), teď už zbývá jen jediné- tak se tam podívejte...!!!! ;)

Můj 9.design

14. ledna 2009 v 17:16 moje designy
S tímhle desingem jsem byla opravdu spokojená...trošku jsem si tím splnila takové malé přání...a to to, že jsem chtěla, aby ten blog vyjadřoval moje pocity...mojí náladu, emoce... taky to, že jsem chtěla, aby ten blog zaujal a bylo příjemné si číst to, co je tu napsáno...a taky ty kreslené postavičky jsem tu chtěla mít...prostě tenhle design byl pro mě jedním z těch nejlepších, co jsem tu měla...a jsem sama se sebou spokojená...:) (zní to trošku divně, ale nevím, jak jinak to napsat...x) )
...tady↓↓↓ je ještě zvětšené záhlaví (ta největší fotka je moje vlastní focená z mýho mobilu), tak to prosím nekopírujte...nebo jen se zdrojem...

...kvůli tomu, že jsem si tenhle vzhledík oblíbila, tak jsem před Vánocemi obměnila jen záhlaví a menu, které bylo do té doby obyčejné...
...není celé, ale ta nejhlavnější změněná část tam je...:)

...a ještě to vánoční záhlaví...
...jinak pro zajímavost...tenhle vzhled mi tu vydržel tři měsíce...čímž se dostal na druhé místo v době trvání...xD (a ještě chvíli tu bude, páč nemám čas na jeho předělání, ale bude to v nejbližší době...:) )
... a jak se líbil vám..???

Mňamky jen na podívání...x)

12. ledna 2009 v 16:50 móda
Krásnej řetízek, ale myslím, že i když vypadá chutně, tak moc jedlý nebude...x)
...možná nebudete věřit, ale tyhle "donaty" ↓↓↓ jsou jenom plyšový...
...a tyhle minidortíky, i když už vypadají poživatelnější, jsou jen přívěšky na klíče, takže je taky nedoporučuju jíst...x)
...to je pro dnešek z jedle nejedlých dobrot všechno...x)

Hezké, žeeeee..? x) xD

11. ledna 2009 v 18:18 ostatní tvorba
Včera mi nešel net, tak jsem si prohlíčela obrázky, co mám uložený v počítači a pak jsem si otevřela Photofiltre a začala vymýšlet nový design, ale nakonec jsem dospěla k názoru, že časem obnovím akorát to záhlavko, které už není moc aktuální...xD ...vlastně už vůbec...xD ale to ještě počká...místo nového desingu jsem vyrobila tohle...x) (se tímhle vzhledem blogu jsem zatím ještě spokojená a líbí se mi, takže ho nebudu měnit...) ↓↓↓ nevím, jak to nazvat, ale vyjadřovalo to můj včerejší aktuální stav...xD
ka x)" alt="by Kaj[uš]ka x)" class="center"]
...xD tak co na to řikáte...xD

Sbéčila jsem se xD

11. ledna 2009 v 18:08
Mám další spřátelenej bloček...zatím to vypadá, že si budem rozumět...a ten blog je plnej pěknejch článku tak se jukněte...;)

Asi jsem ta nejhorší holka pod sluncem...nebo je přece jen nedostatek volnejch kluků...?

8. ledna 2009 v 20:37 o mym životě
Už na mě jde zase smutek...x( proč? Dyť se nemám zas tak špatně, abych se musela cítit, tak hnusně, jak se cítim...x( Je mi smutno a to věčný "single" už mě vyloženě se*e x( já už nechcu bejt SAMA x( ani minutu....x( je to na nic...x(
....ani na čokoládu nemám chuť...x( jo až tak moc blbý to je...x( ...ale zejtra už to bude v klidu...x(

Ojojoj...dokonalost sama...x)

3. ledna 2009 v 20:19 móda
Bože to je tak děsně krásný...z toho fakt nemužu...x) moc moc úžasný věci....všechny bych je zkoupila...:)
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥...moje vysněný botky...x) ↓↓↓...♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
.....kráááásnýýý...x) moc moc...x)
Vendy, tohle si natiskni na tričko...;)
...miluju originalitu..xD i za cenu, že to budou boty na podpatku, na kterých se jistojistě přizabiju...x)
...peneženka ↓↓↓ ^_^ ....(vim, že byste na to beze mě nepřišli xD)...když ona je tak úúúúža...x)
....z těhlech↓↓↓ bot nemůžu uplně nejvíc...jsou naprosto geniálníííííííí....x)
zdroj:TADYK

dlo je motor života!!! ...tak se cpěte, dokud můžete...