Láska je dým, jímž vánek vzdechů točí, 
jas, je-li šťastna, milujících očí, 
a je-li zkormoucena, moře slz. 
Co ještě? Opilost, jež zpřímá kráčí, 
odporná žluč a mana medu sladší. 
(William Shakespeare)

Únor 2009

Ke všemu existuje kompromis...x)

27. února 2009 v 17:35 vzkaz všem lidičkám
TO nastavení mě zlobí a zlobí...takhle ten design vypadat nemá !!! ...když se podíváte na záhlavko, tak vám to určitě dojde, ale zkoušela jsem všechno a tak jak to má být to prostě nejde zpátky nastavit....nevím proč a určitě to v nejbližší době zase zkusím, páč tu chybí menu se vším všudy a to, co tu chci, ale kdyby jste sháněli jen rubriky, tak jsou v tom menu, co je pod citátek a pod záhlavím, ale znovu opakuji TOHLE JE JEN DOČASNÝ, ten vzhled je rozházený, protože mi to tu nějak blbne....(není to ani tím, že by byla stránka příliš malá, ani špatným nastavením...prostě je tam nějaká chyba...).

Áááááááááá....

26. února 2009 v 17:45 vzkaz všem lidičkám
Hrála jsem si tu s nastavením, až se mi stala taková jedna věc...jak vidíte, tak celá hlavní stránka, která má být pod záhlavím, je pod menu a nejde s tím nic udělat...kontrolovala jsem to nastavení ,ale prostě to nejde....když dám menu uplně pryč, tak se mi ta stránka zobrazí dobře, ale chybí tu pak to skryté menu a je vidět, že tomu desingu něco chybí...dneska už s tím nebudu nic dělat a nechám to do zítra...a kdyby se to samo nespravilo (což doufám, že se nestane xD), tak to menu dám přece jen pryč...:)

Koukni se ...

25. února 2009 v 21:16 vzkaz všem lidičkám
...když se podíváš nahoru na týhle stránce...vpravo....tak zjistíš, že je tu takový okýnko na vyhledávání, ale když se podíváš o kousek níž, tak tam uvidíš nějaká nesmyslná slova jako je wikipedia, devík, mp3...a možná i něco dalšího...tak si vyber z těch slov to, které se ti nejvíc líbí a klikni na něj....xD a k čemu ti to bude??? xD K NIČEMU!!! xD ...ale zjistíš tím, kam ráda chodím na netu.. x) a třeba se ti bude jedna z nich i někdy hodit... x)

Bože, ty jsou žůžový...x)

25. února 2009 v 21:07 na téma
Miluju takovýhle kreslený poslavičky a když jsou ještě hejbavý...jej to už je pak megasuper...:)
Obrázek “http://dl2.glitter-graphics.net/pub/417/417532uw730ulmh5.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Obrázek “http://dl2.glitter-graphics.net/pub/452/452882sgh51bnguh.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Obrázek “http://dl2.glitter-graphics.net/pub/604/604072xnddg7atib.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Obrázek “http://dl5.glitter-graphics.net/pub/604/604075eh6mq2pk1x.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Obrázek “http://dl7.glitter-graphics.net/pub/604/604077aw759govqu.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Obrázek “http://dl2.glitter-graphics.net/pub/604/604082hb9pnr4hrt.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Obrázek “http://dl9.glitter-graphics.net/pub/604/604079byojvel601.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Obrázek “http://dl8.glitter-graphics.net/pub/604/604078evg50kh0vs.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Obrázek “http://dl4.glitter-graphics.net/pub/604/604084jyaueh15c7.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Obrázek “http://dl5.glitter-graphics.net/pub/604/604085f7khvuputa.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Obrázek “http://dl6.glitter-graphics.net/pub/604/604086x56p8gqano.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Obrázek “http://dl9.glitter-graphics.net/pub/604/604089f6rdmctikn.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
zdroj:tu ten

Pár citátů od Marcela Acharda

25. února 2009 v 20:44 citáty
Mám ženy nejraději, když líbají, protože tak musí dlouho mlčet.

Piji, abych na vás zapomněl, aby mě nepronásledoval váš obraz... Běda! Když jsem opilý, vidím vás dvakrát!

Jak často člověk lituje, že miluje, aniž si může pomoci!

Žena zřídka pochopí, že milovat ji věčně vůbec neznamená milovat ji celou tu dobu bez přestání.
Jak často člověk lituje, že miluje, aniž si může pomoci!

Kamarádi za všechny prachy...

25. února 2009 v 20:30 moje názory, vaše diskuze...
Spousta lidí se tváří, jak s vámi hrozně kamarádí a když zajdete za roh, už se na vás v duchu šklebí nebo vás pomlouvají...tyhle málemkamarádi vypadají na první pohled úplně stejně jako ti opravdoví, tak jak to rozeznat dřív než vám stačí podkopnou nohy, než se vám vysmějí, nebo vás odkopnou...??? Mám spousty takovejhlech málemkamarádů a už mě přestává bavit to jejich věčný lhaní a přetvářky...já se pak ze slušnosti taky přetvařuju, když si s nimi povídám a zbytečně tak ztrácím čas s lidmi, s kterými mi není fajn...

...máte nějaký recept na to, jak takovejmhle lidem nenaletět..??? Zažili jste taky někdy podobnou situaci..???

Novej dess...

25. února 2009 v 18:43
tak co líbí..??? je to lepší než ten předtím..???x)
...pište názory a první (klidně i bouřlivé) emoce...xD

Mám dotaz...

23. února 2009 v 20:15 vzkaz všem lidičkám
Líbí se vám tenhle design?
-upřímně- mě se fakt nelíbí, to černý pozadí na mě působí už od začátku dost depresivně a ty srdíčka ve mě vyvolávají ne moc pěkné vzpomínky...prostě jediný důvod, proč to tu ještě je, je ten, že jsem si dala velkou práci s tím záhlavkem a líbí se mi, tak ho nechci dávat pryč, ale jinak je to jeden z nejhorších vzhledů, co jsem tu měla...

Omlouvám se, ale nové články nebudou...

23. února 2009 v 17:09
...prostě nemám čas a ani nevím, co sem psát, ale je to hlavně tím časem a jestli to bude jako poslední dva týdny, tak sem klidně nebudu psát celej měsíc...fakt se omlouvám sbčkům, co sem choděj a i neesbéčkům, který občas zajdou...dělají mi radost vaše návštěvy, ale můj život je mi dražší, a proto tu nechci a nebudu pořád sedět a vymejšlet hlouposti... jestli si tu chcete něco nového přečíst, tak vám doporučuju podívat se do archívu...určitě tam najdete spoustu "dobrejch" článků, který jste tu ještě nečetli...:)
...mějte se pokud možno fajn a já zas někdy napíšu nebo něco přidám...;)
p.s. tohle se týká i sb ...nebudu k vám tolik chodit... snad jen k Barygirl a mj-celce...

Roste ve mně vzdor....x(

15. února 2009 v 13:44 o mym životě
Bouří se ve mně city a nejradši bych vraždila, ale místo toho si pouštím hudbu na plný pecky a místo kopanců do prdele, kterémi bych rada zbarvila někomu prdel namodro, bouřlivě stepuju ...snad jsem si vybrala tu lepší variantu...!!!! Už je mi líp, ale jsem strašně unavená z toho stepu xD...asi se půjdu projít...než udělám ňákou blbost...x) tak páčko...x)
p.s. řikala jsem, že už jsem nebudu psát svoje pocity, ale já to prostě potřebuju někomu říct a momentálně nemám komu...ale vim, že mě to za pár dnů bude mrzet, že jsem to psala zrovna na net...TAK TO NEČTĚTE!!!!!!!!!

Desatero bláznovství...x)

14. února 2009 v 19:56 me
Jsem to ale blázen...
a důvody? xD
  1. ...chodím sÁňkovat v sedemnásti letech xD (když není sníh,tak chodím na dětský hřiště...)
  2. ...poslouchám Karla Gotta (Trezor) xD
  3. ...miluju sníh a když ho vidím, tak mám větší radost než malý dětsko xD
  4. ...ve škole nenosím pantofle, ale bačkurky s owečkama xD
  5. ...směju se nahlas textům písniček, i když jdu po ulici a naproti mě jdou lidi
  6. ...lítám (tak říkám tomu, když dám ruce do stran...možná se tomu řiká rozpažit...možná...xD )
  7. ...vyměňuju si jídlo v jídelně s kamoškama a pak si chodím přidávat s jejich talířem, abych ochutnala i to druhé jídlo
  8. ...zpívám si (v lepším případě jen broukám) v hodinách češtiny
  9. ...chodím do školy o hodˇku dřív, abych si mohla pokecat s kámoškou
  10. ...miluju čokoládu a jsem do ní blázen
...upřímně- nevěřili byste, jak je to příjemný...x)

Psychologie - věda o prožívání a chování...

12. února 2009 v 18:35 | Kaj[uš]ka |  psychologie
Psychologie je věda o duši a psychických jevech. Slovo Psychologie vzniklo ze slov psýché, což je duše, a ze slova logos, což se dá přeložit jako věda. Tato věda se tedy zabývá zkoumáním psychiky (=duševna).
Psychologie existovala již v období antiky. V té době byla ještě součástí filozofie stejně jako sociologie, politologie, etika a jiné společenské vědy. Ve antickém Řecku byl dokonce slovem psýché míněn celý člověk (dnes již pod tímto pojmem rozumíme spíše jenom duši). Staří Řekové považovali člověka za nedělitelný celek, věděli, že to duševní a tělesné spolu těsně souvisí.
Psychologie jako samostatná věda vznikla teprve v 70.létech 19.století. V této době byla založena na univerzitě v Lipsku první experimentální psychologická laboratoř. Tato laboratoř byla založena roku 1879 Wilhelmem Wundtem. A byla důležitým centrem vědeckého bádání.
Wihelm Wundt (1832-1920) byl německým fyziologem, psychologem, filozofem a profesorem na univerzitě v Lipsku. Díky svým experimentálním metodám se stal světově známým. Jeho významnost se skrývá především ve výzkumech týkajících se vnímání, pozornosti, pocitů a dalších psychických jevů.

Moje fotečky...

11. února 2009 v 17:14 ostatní tvorba
Tak mám první fotky...některý jsem si upravila, ale jen kapičku...:)
můj pokojíček...x)
...krásnej koník...xD
....tohle mám na stole...
líbí? :)

Na začátek pár slov...

11. února 2009 v 16:32 | Kaj[uš]ka |  psychologie
Po dlouhatánké době jsem založila novou rubriku. Měla jsem v plánu založit ji zdříve, ale nějak mi to nevyšlo, a proto jsem to udělala dneska...tou rubrikou je psychologie...
...budu čerpat z odborných knížek, z mého sešitu na psychologii a z různých přehledů, aby ty informace, které zde zveřejním, byly na lepší úrovni než je celý tenhle blog... o psychologii je v posledních letech docela zájem, a proto doufám, že se objeví pár nadšenců, které tato věda zajímá a chtějí se dozvědět něco víc... (když říkám něco víc, myslím tím spíš ty základní poznatky- středoškolské- ne vysoko školské...na to bych opravdu neměla...). Ráda tu zveřejním i článek na určité téma, když mi o to napíšete do komentářů...

Možná je to ta největší blbost...možná ne...

10. února 2009 v 20:19 nezařazeno
Možná teď udělám velkou chybu a budu si to možná potom vyčítat, ale teď je mi to jedno, a proto to udělám...
a co že to chci udělat..???
tohle→ xxx dávám sem odkaz na můj profil...myslím, že těch pár lidí, kteří sem chodí, sem chodím docela pravidelně, a proto jestli chtějí, tak se o mně mohou dozvědět něco víc než jsem dosud zveřejnila...
P.S. ...za normálních okolností bych tohle asi nikdy neudělala, ale mám tak příšernej pocit bolesti v srdci, že mi tohle moje prázdná hlava schvaluje...

Jedna pravda vedle druhé...

3. února 2009 v 15:08 citáty
Nic se nevyrovná studenému pivu v horkém vánočním ránu. -- Homer Simpson --
Lež může oběhnout půlku světa, zatímco pravda si teprve obouvá boty.-- Mark Twain --
Nikdy ti není dán sen, aniž by ti zároveň nebyla dána moc jej uskutečnit.-- Richard Bach --
Nespravedlnost nakonec vede k nezávislosti.-- Voltaire --
Pamatuj, že každý dobrý přítel byl někdy cizinec.
zdroj obrázků:devík


Konečně...:)

1. února 2009 v 20:54 vzkaz všem lidičkám
Konečně jsem si ujasnila, jak přesně bude můj blog vypadat, a proto to tu budu několik dnů předělávat...takže se omlouvám za ten chaos...:)
...ale bude to stát za to...slibuji...;)

dlo je motor života!!! ...tak se cpěte, dokud můžete...