Láska je dým, jímž vánek vzdechů točí, 
jas, je-li šťastna, milujících očí, 
a je-li zkormoucena, moře slz. 
Co ještě? Opilost, jež zpřímá kráčí, 
odporná žluč a mana medu sladší. 
(William Shakespeare)

Listopad 2009

Jsou Japonci mistři ve znázornění vnitřních emocí?

20. listopadu 2009 v 16:50 | Kaj[uš]ka :) |  moje názory, vaše diskuze...
Rozhodla jsem se přidat do mých článků japonské video o lásce, ztrátě, romantice....je to naprosto dokonalá nahrávka, která zobrazuje skutečnout podstatu lásky...musím přiznat, že mě to dokonce rozbrečelo, protože je to velice emotivní...

Je zajímavé, že zrovna tolik pracovití a workoholičtí Japonci, dokážou tak dokonale znázornit lásku a porozumnění, romantiku a bolest...udivuje mě to, že ač práce je pro ně viditelně jednou z nejdůležitějších nálpní života, tak přesto jsou natolik lidští a dokážou lásku představit v jejím opravdovém světle...myslím, že v naší zemi naopak platí- buď kariéra nebo láska a rodina...jakto, že oni zvládnou obojí a my ne???

Občas mám pocit, že někteří lidé, přestože jsou již roky dospělí, nikdy nezažili lásku a nebo dávno zapomněli, co to je...nebo ji znají jen od druhých nebo z rozjetého vlaku...nedokážu pochopit, jak si lidé mohou myslet, že ty kýčovité scény amerických "dojáků" se nikdy nestaly a ani nikomu nestanou...vždyť je to absurdní...většina umělců má nějaký vzory a vlastní zkušenosti, který pokaždé ovlivní jeho tvorbu, i když třeba jen podvědomě... takové milostné scény se přece nedají jen tak vymyslet, ne?


Mám obrovské nutkání říct, že náš národ je národ tupců a povalečů, které nic nebaví a nic nezajímá...:( a proto nikdy pořádně nic nedokážou...:( Nebudu to víc rozpitvávat...stačí mi vidět, jak se chovají ty mají haranti k učitelům a k nám (jako že ke starším),jen když jdeme třeba na oběd do jídelny...jak si ti malí spratci mohou dovolit po nás házet kamením, nadávat nám nebo něco podobného?

0.1 Vyrobilo studio bambíno xD aneb Karolínka tvoří xD

12. listopadu 2009 v 15:24 | Kaj[uš]ka :) |  ostatní tvorba
Chtěla bych sem dát zase něco z mojí tvorby na počítači...myslím, že jsem za tu dobu, co pracuji s blogem udělala obrovský pokrok...ze začátku jsem je kolorizovala, pak jsem začala s těma rámečkama a úpravou fotek z mobilu (byly to hooodně nekvalitní fotky...) a vlastně od ledna, co mám foťák, tak stále fotím a zdokonaluji se v tom a občas, když mě to chytne, tak i nějakou tu fotečku zmenším, upravím orámečkuju...přidám text a jiný pictíky...je to docela příjemnej koníček :) a sem tak přijdu i na nějakou novou věc jako například na stínování pozadí, jak se mi to povedlo tentokrát...:)
ka :)" alt="made by Kaj[uš]ka :)" class="center"]
...tenhle obrázek jsem vyrobila spešl pro mojí kamarádku, co se zrovna rozešla a byla z toho taková neveselá (...ostatně no kdo by nebyl...), a tak jsem jí to dala na facebook jakože takový malý bolestný ...jinak ta fotka je už z loňska a sama o sobě nic moc...

DON´T WORRY, BE IN LOVE !!!!

9. listopadu 2009 v 19:04 | Kaj[uš]ka :) |  o mym životě
Už tu písničku poslouchám počtvrté a vůbec si neuvědomuju, že už jsem to předtím slyšela...jakou písničku? Zamilovaný/Nešťastná od Rybiček 48...fakt doporučuju je dokonalá...a nebo se mi to jen zdá? Nebýt v tom víru nereálně ohromný zamilovanosti by mi to přišlo přinejmenším ulítlý a nebo bych to nejspíš vůbec nedělala...a místo toho mám pocit, že prožívám nejkrásnější období svýho života...Já jsem tak zamilovaný....:D ♫♪♫♪♫ ...jasně, že zase přehánim, ale naco šetřit nadšenim a plýtvat smutkem...???

Chtěla jsem vám jen vzkázat: Don´t worry, be in love...

a tady ještě odkaz na ten dokonalej song...↓↓↓

tu tu tu tu tu tu tu tu tu a tu :)

dlo je motor života!!! ...tak se cpěte, dokud můžete...